Türkiye'nin kutu deposu...

Türkiye'nin kutu deposu...

4x4x17 cm İlaç ve Kozmetik Kutusu Parfüm Kutusu

Orijinal fiyat: ₺8,00.Şu andaki fiyat: ₺6,00. +KDV
Mağazadan Ücretsiz Gel Al Hizmeti
Aynı gün teslimat

Kaliteli ve Şık Ambalaj Çözümleri için Kutudeposu.com

4x4x17 cm İlaç ve Kozmetik Kutusu Parfüm Kutusu, küçük ve şık ambalaj seçenekleri arayanlar için ideal bir çözümdür. Kutularımız, hem kozmetik hem ilaç hem de parfüm ve eyeliner gibi ürünler için mükemmel bir muhafaza ve kutulama seçeneği sunar. Bu sayede ister parfüm, isterse küçük boyutlu kozmetik ürünleri veya ilaçlar için olsun, bu kutular ürünlerinizin güvenli ve estetik bir şekilde sunulmasını sağlar.

Kullanım Alanları

 • Parfüm Kutusu: Küçük boyutlu parfümler için idealdir. Ürününüzü zarif ve şık bir şekilde sunabilirsiniz.
 • Kozmetik Kutusu: Ruj, eyeliner, küçük krem tüpleri gibi çeşitli kozmetik ürünleri için mükemmel bir ambalaj seçeneğidir.
 • İlaç Ambalajı: Küçük boyutlu ilaçlar, vitaminler ve takviye edici gıdalar için güvenli ve sağlam bir koruma sağlar.

 

4x4x17 cm İlaç ve Kozmetik Kutusu Parfüm Kutusu

Kalite ve Dayanıklılık

4x4x17 cm İlaç ve Kozmetik Kutusu Parfüm Kutusu, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklıdır. Ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını ve saklanmasını sağlar. Ayrıca, estetik tasarımı ile markanızın değerini artırır. Ürünlerinize değer katmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için bu özel boyutlu kutuları tercih edebilirsiniz.

Kutudeposu.com Avantajları

 • Özel Boyut ve Adet Seçenekleri: Kutudeposu.com üzerinden, ihtiyacınıza uygun boyut ve adetlerde sipariş verebilirsiniz. Esnek sipariş seçenekleri ile işletmenizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilirsiniz. Satış hacminizi bize söyleyin aylık veya haftalık olarak kutularınızı adresinize teslim edelim. Gecikme olmaksızın E-Ticaret faaliyetlerinizi yönetmenize kolaylık sağlamak için buradayız.
 • Müşteri Odaklı Hizmet: E-ticaret yapan müşterilerimizi düşündüğümüz için, sizlerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyoruz. Kutudeposu.com olarak, kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yanınızdayız. Çeşitli boyutlarda ve baskılı olarak E-ticaret stratejilerinize uygun olarak kutu üretimi yapmaktayız.
  Palet alımlarda kargo ve taşıma kolaylığı sağlamaktayız.
 • Hızlı ve Güvenilir Teslimat: Siparişleriniz, ivedi bir şekilde adresinize teslim edilir. İl dışı kargo gönderimlerinde aynı gün kargo fırsatından yararlanabilirsiniz. Ama eğer arzu ederseniz Ankara depomuzdan bizzat ürünlerinizi aynı gün teslim alabilirsiniz.
  Sonuç olarak E-ticaretinizi güçlendirmek ve müşterilerinize daha kaliteli bir hizmet sunmak istiyorsunuz.
  Sunum yapmak ve ürünlerinizi muhafaza etmek için doğru adres kutudeposu.com.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“4x4x17 cm İlaç ve Kozmetik Kutusu Parfüm Kutusu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KUTU DEPOSU